RP20-4805SFW
DigiKeys produktnummer
945-2533-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RP20-4805SFW
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 5V 20W
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 5V 4A 18V - 75V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RP20-4805SFW Modeller
Kategori
Effekt (watt)
20 W
Produsent
Spenning - isolasjon
1.6 kV
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Rør
Funksjoner
OCP, OVP, SCP, UVLO
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 63°C
Type
Isolert modul
Effektivitet
86%
Antall utganger
1
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - inngang (min)
18V
Kapsling
6-DIP-modul
Spenning - inngang (maks)
75V
Størrelse/dimensjon
2,00" L x 1,00" B x 0,40" H (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Spenning - utgang 1
Styringsfunksjoner
Aktivere, Aktiv høy
Strøm - utgang (maks)
4A