RHV2-2424S/R20
DigiKeys produktnummer
945-RHV2-2424S/R20-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RHV2-2424S/R20
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 24V 2W
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 24V 84mA 21,6V - 26,4V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RHV2-2424S/R20 Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
84mA
Produsent
Effekt (watt)
2 W
Serie
Spenning - isolasjon
20 kV
Emballasje
Rør
Bruksområder
ITE (kommersiell), Laboratorium
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
Isolert modul
Effektivitet
78%
Antall utganger
1
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - inngang (min)
21,6V
Kapsling
16-SIP-modul, 4 ledninger
Spenning - inngang (maks)
26,4V
Størrelse/dimensjon
1,77" L x 0,59" B x 0,67" H (45,0mm x 15,0mm x 17,0mm)