REDIIN120-12
DigiKeys produktnummer
945-REDIIN120-12-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
REDIIN120-12
Beskrivelse
120W AC/DC-CONVERTER 'DIN-RAIL'
Produsentens standard leveringstid
33 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 12V 10A
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
REDIIN120-12 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
120W
Produsent
Recom Power
Spenning - isolasjon
3 kV
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell), Laboratorium
Emballasje
Boks
Effektivitet
86%
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-30°C – 70°C (med effektminskning)
Inngangstype
AC
Funksjoner
Justerbar utgang, PFC, Universalinngang
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
4,60" L x 1,18" B x 4,87" H (116,8mm x 30,0mm x 123,7mm)
AC-spenning - inngang
90 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CE, cULus, cURus, UKCA
Spenning - utgang 1
12V
Standardnummer
61010-1; 62368-1
Strøm - utgang (maks)
10A