REC30K-2424SZ
DigiKeys produktnummer
945-REC30K-2424SZ-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
REC30K-2424SZ
Beskrivelse
30W DC/DC-CONVERTER 'ECONOLINE'
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 24V 1,25A 9V - 36V Inngang
EDA-/CAD-modeller
REC30K-2424SZ Modeller
Kategori
Effekt (watt)
30 W
Produsent
Spenning - isolasjon
2 kV
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (med effektminskning)
Effektivitet
0,88
Spenning - inngang (min)
9V
Spenning - inngang (maks)
36V
Størrelse/dimensjon
1,00" L x 1,00" B x 0,40" H (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm)
Strøm - utgang (maks)
1,25A