REC30E-2405SZ
DigiKeys produktnummer
945-REC30E-2405SZ-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
REC30E-2405SZ
Beskrivelse
30W DC/DC-CONVERTER 'ECONOLINE'
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 5V 6A 9V - 36V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
REC30E-2405SZ Modeller
Kategori
Effekt (watt)
30 W
Produsent
Spenning - isolasjon
2 kV
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Rør
Funksjoner
Justerbar utgang
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (med effektminskning)
Type
Isolert modul
Effektivitet
0,89
Antall utganger
1
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - inngang (min)
9V
Kapsling
6-DIP-modul
Spenning - inngang (maks)
36V
Størrelse/dimensjon
1,00" L x 1,00" B x 0,39" H (25,4mm x 25,4mm x 10,0mm)
Spenning - utgang 1
Standardnummer
Strøm - utgang (maks)
6A