RACPRO1-S240E/24
DigiKeys produktnummer
945-RACPRO1-S240E/24-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RACPRO1-S240E/24
Beskrivelse
240W AC/DC-CONVERTER / DIN-RAIL
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 24V 10A
Kategori
Spenning - isolasjon
4 kV
Produsent
Recom Power
Bruksområder
Laboratorium
Serie
Effektivitet
93,1%
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-40°C – 70°C (med effektminskning)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Justerbar utgang, IP20, Universalinngang
Inngangstype
AC
Størrelse/dimensjon
5,47" L x 1,54" B x 4,92" H (139,0mm x 39,0mm x 125,0mm)
Godkjenningsbyrå
CE
AC-spenning - inngang
85 – 132 VAC, 170 – 277 VAC
Standardnummer
Spenning - utgang 1
24V
Minimum last som kreves
Ingen
Strøm - utgang (maks)
10A
Baseproduktnummer
Effekt (watt)
240W