RAC04-3.3SA er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Recom Power
På lager: 184
Datablad
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 3,3V 1,2A 90 – 264VAC Inngang
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
RECOM RAC AC/DC Power Modules | Digi-Key Daily
RAC04-3.3SA
DigiKeys produktnummer
945-1071-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RAC04-3.3SA
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 3.3V 4W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
RAC04-3.3SA Modeller
Kategori
Funksjoner
Universalinngang
Driftstemperatur
-40°C – 70°C (med effektminskning)
Serie
Effektivitet
68%
Emballasje
Boks
Monteringstype
Gjennomgående hull
Delestatus
Utdatert
Kapsling
7-DIP-modul
Type
Kapslet
Størrelse/dimensjon
1,44" L x 1,07" B x 0,69" H (36,7mm x 27,0mm x 17,6mm)
Godkjenningsbyrå
CE, cULus, EN
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Standardnummer
Spenning - utgang 1
3,3V
Linjeregulering
±0,2%
Strøm - utgang (maks)
1,2A
Belastningsregulering
±1%
Effekt (watt)
4 W