RAC04-12SA
DigiKeys produktnummer
945-1066-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RAC04-12SA
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 4W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 333mA 90 – 264VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RAC04-12SA Modeller
Kategori
Funksjoner
Universalinngang
Driftstemperatur
-40°C – 70°C (med effektminskning)
Serie
Effektivitet
77%
Emballasje
Boks
Monteringstype
Gjennomgående hull
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Kapsling
7-DIP-modul
Type
Kapslet
Størrelse/dimensjon
1,44" L x 1,07" B x 0,69" H (36,7mm x 27,0mm x 17,6mm)
Godkjenningsbyrå
CE, cULus, EN
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Standardnummer
Spenning - utgang 1
12V
Linjeregulering
±0,2%
Strøm - utgang (maks)
333mA
Belastningsregulering
±0,5%
Effekt (watt)
4 W