RAC02-12SGA
DigiKeys produktnummer
945-3048-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RAC02-12SGA
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 2W
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 167mA 85 – 264VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RAC02-12SGA Modeller
Kategori
Bruksområder
Husholdningsapparater, ITE (kommersiell)
Produsent
Recom Power
Funksjoner
Universalinngang
Serie
Driftstemperatur
-25°C – 70°C (med effektminskning)
Emballasje
Rør
Effektivitet
0,72
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Type
Kapslet
Kapsling
4-DIP-modul
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
1,33" L x 0,87" B x 0,75" H (33,7mm x 22,2mm x 19,0mm)
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CE, cURus
Spenning - utgang 1
12V
Linjeregulering
±2%
Strøm - utgang (maks)
167mA
Belastningsregulering
±6%
Effekt (watt)
2 W