R05P205S/P/X2/R6.4
DigiKeys produktnummer
945-3283-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
R05P205S/P/X2/R6.4
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 5V 2W
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 5V 400mA 4,5V - 5,5V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
R05P205S/P/X2/R6.4 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
2 W
Produsent
Spenning - isolasjon
6.4 kV
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Emballasje
Rør
Funksjoner
SCP
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
Isolert modul
Effektivitet
84%
Antall utganger
1
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - inngang (min)
4,5V
Kapsling
7-SIP-modul, 4 ledninger
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Størrelse/dimensjon
0,77" L x 0,39" B x 0,49" H (19,5mm x 9,8mm x 12,5mm)
Spenning - utgang 1
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
400mA