RC-LLCC68-868
DigiKeys produktnummer
3206-RC-LLCC68-868TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
RC-LLCC68-868
Beskrivelse
RF TXRX MOD ISM<1GHZSMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Generell ISM < 1GHz 4000VA, 4800W RF-transceivermoduler 868MHz Antenne ikke inkludert Overflatemontering
Kategori
Følsomhet
-148dBm
Produsent
Serielle grensesnitt
SPI
Emballasje
Tape og spole (TR)
Antennetype
Antenne ikke inkludert
Delestatus
Aktiv
Brukt IC/del
LLCC68
RF-familie/standard
Generell ISM < 1GHz
Forsyningsspenning
1,8V – 3,7V
Protokoll
Strøm - mottar
4,6mA
Modulering
FSK, GFSK, GMSK, MSK, OOK
Strøm - sender
120mA
Frekvens
868MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Datahastighet
300kbps
Driftstemperatur
-20°C – 70°C