YEMN017AA
DigiKeys produktnummer
2958-YEMN017AA-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
YEMN017AA
Beskrivelse
5G COMBO ANTENNA
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
650MHz, 755MHz, 890MHz, 1,47GHz, 1,935GHz, 2,35GHz, 2,45GHz, 2,595GHz, 3,75GHz, 4,7GHz, 5,5GHz 4G, 5G, BeiDou, Galileo, GLONASS, GNSS, GPRS, GPS, GSM, HSPA, HSPA+, LTE, WCDMA, Wi-Fi Kuppel RF-antenner 600MHz – 700MHz, 700MHz – 810MHz, 820MHz – 960MHz, 1,164GHz – 1,189GHz, 1,217GHz – 1,238GHz, 1,42GHz – 1,52GHz, 1,559GHz – 1,606GHz, 1,7GHz – 2,17GHz, 2,3GHz – 2,4GHz, 2,4GHz – 2,5GHz, 2,5GHz – 2,69GHz, 3,3GHz – 4,2GHz, 4,4GHz – 5GHz, 5,15GHz – 5,85GHz -0,5dBi , 0,6dBi , 1dBi , 2,6dBi , 2dBi , 2,1dBi , 2,3dBi , 2,3dBi , 3dBi , 4,7dBi , 5,1dBi , 5,2dBi , 5,3dBi SMA hann Skrue
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
YEMN017AA Modeller
Kategori
VSWR
Produsent
Quectel
Returdemping
-1,4dB , -3,1dB , -4,3dB
Emballasje
Bulk
Forsterker
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Kabel - 300mm, LNA
RF-familie/standard
Mobiltelefon, Navigering, WiFi
Terminaler
SMA hann
Frekvensgruppe
Bredt bånd
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP67, IP69K
Frekvens (midten/bånd)
650MHz, 755MHz, 890MHz, 1,47GHz, 1,935GHz, 2,35GHz, 2,45GHz, 2,595GHz, 3,75GHz, 4,7GHz, 5,5GHz
Monteringstype
Skrue
Frekvensområde
600MHz – 700MHz, 700MHz – 810MHz, 820MHz – 960MHz, 1,164GHz – 1,189GHz, 1,217GHz – 1,238GHz, 1,42GHz – 1,52GHz, 1,559GHz – 1,606GHz, 1,7GHz – 2,17GHz, 2,3GHz – 2,4GHz, 2,4GHz – 2,5GHz, 2,5GHz – 2,69GHz, 3,3GHz – 4,2GHz, 4,4GHz – 5GHz, 5,15GHz – 5,85GHz
Høyde (maks)
1,673" (42,50mm)