FKA2-25489QBHT3F
FKA2-25489QBHT3F
DigiKeys produktnummer
Q607-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FKA2-25489QBHT3F
Beskrivelse
FAN AXIAL 254X89MM 230VAC TERM
Detaljert beskrivelse
Vifter Røraksial 230VAC Rund - 254mm dia Kule 530,0 CFM (14,84m³/min) 2 terminaler
Effekt (watt)
62,8W
Terminaler
2 terminaler
Driftstemperatur
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Nominell spenning
230VAC
Størrelse/dimensjon
Rund - 254mm dia
Bredde
89,00mm
Nominell strøm (AMP)
0,300A