FKA2-25489NBHW3F
FKA2-25489NBHW3F
DigiKeys produktnummer
Q604-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FKA2-25489NBHW3F
Beskrivelse
FAN AXIAL 254X89MM 115VAC WIRE
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Vifter Røraksial 115VAC Rund - 254mm dia Kule 630,0 CFM (17,64m³/min) 2 trådtilkoblinger
Kategori
Støy
62,0dB(A)
Produsent
Qualtek
Effekt (watt)
67,8W
Serie
RPM
2000 RPM
Emballasje
Bulk
Terminaler
2 trådtilkoblinger
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Nominell spenning
115VAC
Godkjenningsbyrå
CE, cURus, TUV
Størrelse/dimensjon
Rund - 254mm dia
Vekt
4,4 pund (2kg)
Bredde
89,00mm
Nominell strøm (AMP)
0,620A