FDA2-25489QBLT4F
DigiKeys produktnummer
Q875-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FDA2-25489QBLT4F
Beskrivelse
FAN AXIAL 254X89MM 230VAC TERM
Detaljert beskrivelse
Vifter Røraksial 230VAC Rund - 254mm dia Kule 440,0 CFM (12,32m³/min) 2 terminaler
Kategori
Støy
52,0dB(A)
Effekt (watt)
32,00W
Serie
RPM
1650 RPM
Terminaler
2 terminaler
Driftstemperatur
-4 – 158°F (-20 – 70°C)
Nominell spenning
230VAC
Størrelse/dimensjon
Rund - 254mm dia
Bredde
89,00mm
Nominell strøm (AMP)
0,140A
Luftstrøm
440,0 CFM (12,32m³/min)
Statisk trykk
0,307 i H2O (76,5 Pa)
Levetid ved temp.
50000 Hrs ved 25°C