FDA2-25489NBHT4F
DigiKeys produktnummer
Q872-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FDA2-25489NBHT4F
Beskrivelse
FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Vifter Røraksial 115VAC Rund - 254mm dia Kule 860,0 CFM (24,08m³/min) 2 terminaler
Kategori
Støy
68,0dB(A)
Produsent
Qualtek
Effekt (watt)
97,0W
Serie
RPM
3200 RPM
Emballasje
Bulk
Terminaler
2 terminaler
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-4 – 158°F (-20 – 70°C)
Nominell spenning
115VAC
Godkjenningsbyrå
CE, cURus, TUV
Størrelse/dimensjon
Rund - 254mm dia
Vekt
6 pund (2,7kg)
Bredde
89,00mm
Nominell strøm (AMP)
0,880A
Luftstrøm
860,0 CFM (24,08m³/min)
Materiale - ramme
Aluminium
Statisk trykk
0,846 i H2O (210,7 Pa)
Materiale - blad
Stål
Lagertype
Kule
Levetid ved temp.
50000 Hrs ved 25°C