QBASS40YG0
DigiKeys produktnummer
1516-1020-2-ND - Tape og spole (TR)
1516-1020-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1516-1020-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
QBASS40YG0
Beskrivelse
DISPLAY 14SEG 0.4" SGL GRN 16SMD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Visningsmoduler – LED-tegn og numerisk Grønn 14-segmenter, alfanumerisk 1 Tegn Felles anode 2V 20mA 0,748" H x 0,366" B x 0,148" D (19,00mm x 9,30mm x 3,75mm) 16-SMD, ingen ledning
Kategori
Felles pinne
Felles anode
Produsent
QT Brightek (QTB)
Farge
Grønn
Serie
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - test
20mA
Delestatus
Aktiv
Millicandela-klassifisering
3mcd
Antall tegn
1
Bølgelengde - topp
570nm
Størrelse/dimensjon
0,748" H x 0,366" B x 0,148" D (19,00mm x 9,30mm x 3,75mm)
Effekttap (maks)
70mW
Siffer-/alfastørrelse
0,40" (10,16mm)