PM5400.151NLT er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Pulse Electronics
På lager: 0
Datablad
150 nH Skjermet Formstøpt Induktor 10 A 11mOhm maks Ikke standard
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
PM5400.151NLT
DigiKeys produktnummer
553-PM5400.151NLTTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
PM5400.151NLT
Beskrivelse
FIXED IND 150NH 10A 11 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
PM5400.151NLT Modeller
Kategori
Strøm - metning (Isat)
14A
Produsent
Skjerming
Skjermet
Serie
DC-motstand (DCR)
11mOhm maks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Type
Formstøpt
Monteringstype
Overflatemontering
Induktans
Kapsling
Ikke standard
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,138" L x 0,126" B (3,50mm x 3,20mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,047" (1,20mm)