PE-0603PFB121ST
DigiKeys produktnummer
553-2387-2-ND - Tape og spole (TR)
553-2387-1-ND - Båndavsnitt (CT)
553-2387-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PE-0603PFB121ST
Beskrivelse
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
120 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 0603 (1608 metrisk) 2A 50mOhm
Kategori
Nominell strøm (maks)
2A
Produsent
Pulse Electronics
DC-motstand (DCR) (maks)
50mOhm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Monteringstype
Overflatemontering
Filtertype
Strømlinje
Høyde (maks)
0,041" (1,05mm)
Antall linjer
1
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedans ved frekvens
120 Ohms @ 100 MHz