PA5401.101NLT er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Datablad
100 nH Skjermet Formstøpt Induktor 10.5 A 9mOhm maks Ikke standard
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
PA5401.101NLT
DigiKeys produktnummer
553-PA5401.101NLTTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
PA5401.101NLT
Beskrivelse
FIXED IND 100NH 10.5A 9 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
PA5401.101NLT Modeller
Kategori
Strøm - metning (Isat)
14A
DC-motstand (DCR)
9mOhm maks
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,138" L x 0,126" B (3,50mm x 3,20mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,079" (2,00mm)