PA5400.221NLT er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Parametrisk ekvivalent
Laird-Signal Integrity Products
På lager: 8 000
Datablad
220 nH Skjermet Formstøpt Induktor 6.5 A 17mOhm maks Ikke standard
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
PA5400.221NLT
DigiKeys produktnummer
553-PA5400.221NLTTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
PA5400.221NLT
Beskrivelse
FIXED IND 220NH 6.5A 17 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
PA5400.221NLT Modeller
Kategori
Strøm - metning (Isat)
10A
DC-motstand (DCR)
17mOhm maks
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,138" L x 0,126" B (3,50mm x 3,20mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,047" (1,20mm)