PA4345.471NLT
DigiKeys produktnummer
553-3017-2-ND - Tape og spole (TR)
553-3017-1-ND - Båndavsnitt (CT)
553-3017-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PA4345.471NLT
Beskrivelse
FIXED IND 470NH 11.5A 8.6 MOHM
Detaljert beskrivelse
470 nH Skjermet Formstøpt Induktor 11.5 A 8,6mOhm maks Ikke standard
EDA-/CAD-modeller
PA4345.471NLT Modeller
Kategori
Strøm - metning (Isat)
18A
DC-motstand (DCR)
8,6mOhm maks
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Ikke standard
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,236" L x 0,213" B (6,00mm x 5,40mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,079" (2,00mm)