PA4345.122NLT
DigiKeys produktnummer
553-3481-2-ND - Tape og spole (TR)
553-3481-1-ND - Båndavsnitt (CT)
553-3481-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PA4345.122NLT
Beskrivelse
FIXED IND 1.2UH 6.2A 28 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
1.2 µH Skjermet Formstøpt Induktor 6.2 A 28mOhm maks Ikke standard
EDA-/CAD-modeller
PA4345.122NLT Modeller
Kategori
Strøm - metning (Isat)
11A
DC-motstand (DCR)
28mOhm maks
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Ikke standard
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,236" L x 0,213" B (6,00mm x 5,40mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,079" (2,00mm)