PA4345.101NLT
DigiKeys produktnummer
553-3014-2-ND - Tape og spole (TR)
553-3014-1-ND - Båndavsnitt (CT)
553-3014-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PA4345.101NLT
Beskrivelse
FIXED IND 100NH 18A 4 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
100 nH Skjermet Formstøpt Induktor 18 A 4mOhm maks Ikke standard
EDA-/CAD-modeller
PA4345.101NLT Modeller
Kategori
Strøm - metning (Isat)
45A
DC-motstand (DCR)
4mOhm maks
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Ikke standard
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,236" L x 0,213" B (6,00mm x 5,40mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,079" (2,00mm)