PA4344.332NLT
DigiKeys produktnummer
553-3473-2-ND - Tape og spole (TR)
553-3473-1-ND - Båndavsnitt (CT)
553-3473-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PA4344.332NLT
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 28A 3.9 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
3.3 µH Skjermet Formstøpt Induktor 28 A 3,9mOhm maks Ikke standard
EDA-/CAD-modeller
PA4344.332NLT Modeller
DC-motstand (DCR)
3,9mOhm maks
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,697" L x 0,677" B (17,70mm x 17,20mm)
Strøm - metning (Isat)
45A
Høyde - sittende (maks)
0,276" (7,00mm)