PA4344.223NLT
DigiKeys produktnummer
553-3472-2-ND - Tape og spole (TR)
553-3472-1-ND - Båndavsnitt (CT)
553-3472-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PA4344.223NLT
Beskrivelse
FIXED IND 22UH 12A 26.5 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
22 µH Skjermet Formstøpt Induktor 12 A 26,5mOhm maks Ikke standard
EDA-/CAD-modeller
PA4344.223NLT Modeller
DC-motstand (DCR)
26,5mOhm maks
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,697" L x 0,677" B (17,70mm x 17,20mm)
Strøm - metning (Isat)
18A
Høyde - sittende (maks)
0,276" (7,00mm)