PA4344.153NLT
DigiKeys produktnummer
553-3470-2-ND - Tape og spole (TR)
553-3470-1-ND - Båndavsnitt (CT)
553-3470-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PA4344.153NLT
Beskrivelse
FIXED IND 15UH 12.5A 20.5 MOHM
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
15 µH Skjermet Formstøpt Induktor 12.5 A 20,5mOhm maks Ikke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PA4344.153NLT Modeller
Kategori
Skjerming
Skjermet
Produsent
DC-motstand (DCR)
20,5mOhm maks
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Type
Formstøpt
Monteringstype
Overflatemontering
Induktans
Kapsling
Ikke standard
Nominell strøm (AMP)
Størrelse/dimensjon
0,697" L x 0,677" B (17,70mm x 17,20mm)
Strøm - metning (Isat)
23A
Høyde - sittende (maks)
0,276" (7,00mm)