PA4343.472NLT | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | PA4343.472NLT |
Beskrivelse | FIXED IND 4.7UH 13.5A 8.4 MOHM |
Produsentens standard leveringstid | 13 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 4.7 µH Skjermet Formstøpt Induktor 13.5 A 8,4mOhm maks Ikke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | PA4343.472NLT Modeller |
Kategori | Skjerming Skjermet |
Produsent | DC-motstand (DCR) 8,4mOhm maks |
Serie | Klassifiseringer AEC-Q200 |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Delestatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Type Formstøpt | Monteringstype Overflatemontering |
Induktans | Kapsling Ikke standard |
Toleranse ±20% | Størrelse/dimensjon 0,551" L x 0,504" B (14,00mm x 12,80mm) |
Nominell strøm (AMP) | Høyde - sittende (maks) 0,256" (6,50mm) |
Strøm - metning (Isat) 28A |