PA4343.221NLT
DigiKeys produktnummer
553-3450-2-ND - Tape og spole (TR)
553-3450-1-ND - Båndavsnitt (CT)
553-3450-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PA4343.221NLT
Beskrivelse
FIXED IND 220NH 53A 0.6 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
220 nH Skjermet Formstøpt Induktor 53 A 0,6mOhm maks Ikke standard
EDA-/CAD-modeller
PA4343.221NLT Modeller
DC-motstand (DCR)
0,6mOhm maks
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,551" L x 0,504" B (14,00mm x 12,80mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,256" (6,50mm)
Strøm - metning (Isat)
112A