PA4342.451NLT
DigiKeys produktnummer
553-3438-2-ND - Tape og spole (TR)
553-3438-1-ND - Båndavsnitt (CT)
553-3438-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PA4342.451NLT
Beskrivelse
FIXED IND 450NH 29A 1.5 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
450 nH Skjermet Formstøpt Induktor 29 A 1,5mOhm maks Ikke standard
EDA-/CAD-modeller
PA4342.451NLT Modeller
Kategori
Strøm - metning (Isat)
45A
DC-motstand (DCR)
1,5mOhm maks
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,453" L x 0,406" B (11,50mm x 10,30mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,157" (4,00mm)