PA4342.221NLT
DigiKeys produktnummer
553-3427-2-ND - Tape og spole (TR)
553-3427-1-ND - Båndavsnitt (CT)
553-3427-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PA4342.221NLT
Beskrivelse
FIXED IND 220NH 35A 1 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
220 nH Skjermet Formstøpt Induktor 35 A 1mOhm maks Ikke standard
EDA-/CAD-modeller
PA4342.221NLT Modeller
Kategori
Strøm - metning (Isat)
60A
DC-motstand (DCR)
1mOhm maks
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,453" L x 0,406" B (11,50mm x 10,30mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,157" (4,00mm)