PA4341.471NLT
DigiKeys produktnummer
553-2994-2-ND - Tape og spole (TR)
553-2994-1-ND - Båndavsnitt (CT)
553-2994-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PA4341.471NLT
Beskrivelse
FIXED IND 470NH 17.5A 4.2 MOHM
Detaljert beskrivelse
470 nH Skjermet Formstøpt Induktor 17.5 A 4,2mOhm maks Ikke standard
EDA-/CAD-modeller
PA4341.471NLT Modeller
DC-motstand (DCR)
4,2mOhm maks
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,299" L x 0,272" B (7,60mm x 6,90mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)
Strøm - metning (Isat)
26A