PA4341.102NLT
DigiKeys produktnummer
553-2992-2-ND - Tape og spole (TR)
553-2992-1-ND - Båndavsnitt (CT)
553-2992-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PA4341.102NLT
Beskrivelse
FIXED IND 1UH 11A 10 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
1 µH Skjermet Formstøpt Induktor 11 A 10mOhm maks Ikke standard
EDA-/CAD-modeller
PA4341.102NLT Modeller
DC-motstand (DCR)
10mOhm maks
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,299" L x 0,272" B (7,60mm x 6,90mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)
Strøm - metning (Isat)
22A