PA4340.471NLT | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | PA4340.471NLT |
Beskrivelse | FIXED IND 470NH 12A 7.4 MOHM SMD |
Produsentens standard leveringstid | 13 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 470 nH Skjermet Formstøpt Induktor 12 A 7,4mOhm maks Ikke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | PA4340.471NLT Modeller |
Kategori | Skjerming Skjermet |
Produsent | DC-motstand (DCR) 7,4mOhm maks |
Serie | Klassifiseringer AEC-Q200 |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Delestatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Type Formstøpt | Monteringstype Overflatemontering |
Induktans | Kapsling Ikke standard |
Toleranse ±20% | Størrelse/dimensjon 0,236" L x 0,213" B (6,00mm x 5,40mm) |
Nominell strøm (AMP) | Høyde - sittende (maks) 0,118" (3,00mm) |
Strøm - metning (Isat) 16A |