PA4340.471NLT
DigiKeys produktnummer
553-2989-2-ND - Tape og spole (TR)
553-2989-1-ND - Båndavsnitt (CT)
553-2989-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PA4340.471NLT
Beskrivelse
FIXED IND 470NH 12A 7.4 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
470 nH Skjermet Formstøpt Induktor 12 A 7,4mOhm maks Ikke standard
EDA-/CAD-modeller
PA4340.471NLT Modeller
DC-motstand (DCR)
7,4mOhm maks
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,236" L x 0,213" B (6,00mm x 5,40mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)
Strøm - metning (Isat)
16A