PA4340.331NLT
DigiKeys produktnummer
553-3395-2-ND - Tape og spole (TR)
553-3395-1-ND - Båndavsnitt (CT)
553-3395-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PA4340.331NLT
Beskrivelse
FIXED IND 330NH 14A 5 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
330 nH Skjermet Formstøpt Induktor 14 A 5mOhm maks Ikke standard
EDA-/CAD-modeller
PA4340.331NLT Modeller
DC-motstand (DCR)
5mOhm maks
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,236" L x 0,213" B (6,00mm x 5,40mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)
Strøm - metning (Isat)
18A