PA4340.223NLT
DigiKeys produktnummer
553-3394-2-ND - Tape og spole (TR)
553-3394-1-ND - Båndavsnitt (CT)
553-3394-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PA4340.223NLT
Beskrivelse
FIXED IND 22UH 1.9A 250 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
22 µH Skjermet Formstøpt Induktor 1.9 A 250mOhm maks Ikke standard
EDA-/CAD-modeller
PA4340.223NLT Modeller
DC-motstand (DCR)
250mOhm maks
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,236" L x 0,213" B (6,00mm x 5,40mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)
Strøm - metning (Isat)
1,7A