PA4340.183NLT
DigiKeys produktnummer
553-3390-2-ND - Tape og spole (TR)
553-3390-1-ND - Båndavsnitt (CT)
553-3390-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PA4340.183NLT
Beskrivelse
FIXED IND 18UH 2A 230 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
18 µH Skjermet Formstøpt Induktor 2 A 230mOhm maks Ikke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PA4340.183NLT Modeller
Kategori
Skjerming
Skjermet
Produsent
DC-motstand (DCR)
230mOhm maks
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Type
Formstøpt
Monteringstype
Overflatemontering
Induktans
Kapsling
Ikke standard
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,236" L x 0,213" B (6,00mm x 5,40mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)
Strøm - metning (Isat)
2,3A