LPF1608LL53R2400A
DigiKeys produktnummer
553-LPF1608LL53R2400ATR-ND - Tape og spole (TR)
553-LPF1608LL53R2400ACT-ND - Båndavsnitt (CT)
553-LPF1608LL53R2400ADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LPF1608LL53R2400A
Beskrivelse
RF FILTER LOW PASS 2.45GHZ 0603
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2,45GHz senter Frekvens Lavpass RF-filtre (radiofrekvens) båndbredde 0,48dB 0603 (1608 metrisk), 6 PC Pad
Kategori
Filtertype
Lavpass
Produsent
Pulse Electronics
Innsettingstap
0,48dB
Serie
Monteringstype
Overflatemontering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0603 (1608 metrisk), 6 PC Pad
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Frekvens
2,45GHz senter
Høyde (maks)
0,032" (0,80mm)