LPF1608LL53R2400A | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | LPF1608LL53R2400A |
Beskrivelse | RF FILTER LOW PASS 2.45GHZ 0603 |
Produsentens standard leveringstid | 13 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 2,45GHz senter Frekvens Lavpass RF-filtre (radiofrekvens) båndbredde 0,48dB 0603 (1608 metrisk), 6 PC Pad |
Datablad | Datablad |
Kategori | Filtertype Lavpass |
Produsent Pulse Electronics | Innsettingstap 0,48dB |
Serie | Monteringstype Overflatemontering |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Kapsling 0603 (1608 metrisk), 6 PC Pad |
Delestatus Aktiv | Størrelse/dimensjon 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |
Frekvens 2,45GHz senter | Høyde (maks) 0,032" (0,80mm) |