KG450UDPL
DigiKeys produktnummer
553-KG450UDPL-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
KG450UDPL
Beskrivelse
ON GLASS, 2 DBI, 450 - 470 MHZ,
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
460MHz Pisk, Rett RF-antenner 450MHz – 470MHz 2dBi Glass
Kategori
Antennetype
Pisk, Rett
Produsent
Pulse Electronics
Antal ringer
1
Emballasje
Pose
Forsterker
2dBi
Delestatus
Aktiv
Effekt - maks
100 W
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
Monteringstype
Glass
Frekvens (midten/bånd)
460MHz
Høyde (maks)
15,000" (381,00mm)
Frekvensområde
450MHz – 470MHz