BPF1608LM08R5000A
DigiKeys produktnummer
553-BPF1608LM08R5000ATR-ND - Tape og spole (TR)
553-BPF1608LM08R5000ACT-ND - Båndavsnitt (CT)
553-BPF1608LM08R5000ADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BPF1608LM08R5000A
Beskrivelse
RF FILTER BAND PASS 5.37GHZ 0603
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
5,37GHz senter Frekvens Båndpass RF-filtre (radiofrekvens) 940MHz båndbredde 1,5dB 0603 (1608 metrisk), 3 PC Pad
Innsettingstap
1,5dB
Serie
Kapsling
0603 (1608 metrisk), 3 PC Pad
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Frekvens
5,37GHz senter
Høyde (maks)
0,030" (0,75mm)
Båndbredde
940MHz