BPF1005LRPPR3750L | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | BPF1005LRPPR3750L |
Beskrivelse | RF FILTER BAND PASS 3.75GHZ 0402 |
Produsentens standard leveringstid | 12 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 3,75GHz Center Frekvens Båndpass RF-filtre (radiofrekvens) 900MHz båndbredde 1,6dB 0402 (1005 metrisk), 4 PC Pad |
Datablad | Datablad |
Kategori | Filtertype Båndpass |
Produsent Pulse Electronics | Innsettingstap 1,6dB |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Monteringstype Overflatemontering |
Delestatus Aktiv | Kapsling 0402 (1005 metrisk), 4 PC Pad |
Frekvens 3,75GHz Center | Størrelse/dimensjon 0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm) |
Båndbredde 900MHz | Høyde (maks) 0,015" (0,37mm) |