BPF1005LRPPR3750L
DigiKeys produktnummer
553-BPF1005LRPPR3750LTR-ND - Tape og spole (TR)
553-BPF1005LRPPR3750LCT-ND - Båndavsnitt (CT)
553-BPF1005LRPPR3750LDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BPF1005LRPPR3750L
Beskrivelse
RF FILTER BAND PASS 3.75GHZ 0402
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3,75GHz Center Frekvens Båndpass RF-filtre (radiofrekvens) 900MHz båndbredde 1,6dB 0402 (1005 metrisk), 4 PC Pad
Kategori
Filtertype
Båndpass
Produsent
Pulse Electronics
Innsettingstap
1,6dB
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
0402 (1005 metrisk), 4 PC Pad
Frekvens
3,75GHz Center
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Båndbredde
900MHz
Høyde (maks)
0,015" (0,37mm)