APPM00485023102XY0
DigiKeys produktnummer
553-APPM00485023102XY0TR-ND - Tape og spole (TR)
553-APPM00485023102XY0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
553-APPM00485023102XY0DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
APPM00485023102XY0
Beskrivelse
CMC 3A 2LN 1 KOHM SMD AEC-Q200
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 1 kOhms @ 100 MHz 3A DCR 24mOhm
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
24mOhm
Produsent
Pulse Electronics
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
50V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Klassifiseringer
AEC-Q200
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Filtertype
Strømlinje
Størrelse/dimensjon
0,197" L x 0,189" B (5,00mm x 4,80mm)
Antall linjer
2
Høyde (maks)
0,098" (2,50mm)
Impedans ved frekvens
1 kOhms @ 100 MHz
Kapsling
Horisontal, 4 PC-plater
Nominell strøm (maks)
3A