ANTX100P001B24003
DigiKeys produktnummer
311-4609-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ANTX100P001B24003
Beskrivelse
RF ANT 2.45GHZ PCB TRACE CAB ADH
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2,45GHz Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™ Kretskortbane RF-antenner 2,4GHz – 2,5GHz 4,4dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Lim
Produsent
Pulse Electronics
VSWR
2
Emballasje
Bulk
Forsterker
4,4dBi
Delestatus
Aktiv
Effekt - maks
1 W
RF-familie/standard
802,15,4, Bluetooth, WiFi
Funksjoner
Kabel - 100mm
Frekvensgruppe
UHF (2GHz – 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Terminaler
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Frekvens (midten/bånd)
2,45GHz
Monteringstype
Lim
Frekvensområde
2,4GHz – 2,5GHz
Høyde (maks)
0,022" (0,55mm)