ANT7020LL05R0870A
DigiKeys produktnummer
311-4605-2-ND - Tape og spole (TR)
311-4605-1-ND - Båndavsnitt (CT)
311-4605-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ANT7020LL05R0870A
Beskrivelse
RF ANT 870MHZ CHIP SOLDER SMD
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
870MHz ISM Chip RF-antenner 1,83dBi Loddetinn Overflatemontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ANT7020LL05R0870A Modeller
Produsent
Pulse Electronics
Returdemping
10dB
Serie
Forsterker
1,83dBi
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Effekt - maks
1 W
Terminaler
Loddetinn
RF-familie/standard
Generell ISM
Monteringstype
Overflatemontering
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
Høyde (maks)
0,031" (0,78mm)
Frekvens (midten/bånd)
870MHz