ANT6230LL01R1575A
DigiKeys produktnummer
311-1548-2-ND - Tape og spole (TR)
311-1548-1-ND - Båndavsnitt (CT)
311-1548-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ANT6230LL01R1575A
Beskrivelse
RF ANT 1.575GHZ CHIP SOLDER SMD
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1,575GHz GPS Chip RF-antenner 1,548GHz – 1,602GHz 2,52dBi Loddetinn Overflatemontering
Produsent
Pulse Electronics
Returdemping
-10dB
Serie
Forsterker
2,52dBi
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Effekt - maks
1 W
Terminaler
Loddetinn
RF-familie/standard
Navigering
Monteringstype
Overflatemontering
Frekvensgruppe
UHF (1GHz – 2GHz)
Høyde (maks)
0,049" (1,25mm)
Frekvens (midten/bånd)
1,575GHz
Bruksområder
GPS
Frekvensområde
1,548GHz – 1,602GHz