ANT5320LL24R2455A
DigiKeys produktnummer
311-1547-2-ND - Tape og spole (TR)
311-1547-1-ND - Båndavsnitt (CT)
311-1547-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ANT5320LL24R2455A
Beskrivelse
RF ANT 2.4GHZ/5GHZ CHIP SLDR SMD
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2,4GHz, 5GHz WLAN Chip RF-antenner 2,39GHz – 2,51GHz, 4,55GHz – 5,45GHz 2,17dBi, 3,51dBi Loddetinn Overflatemontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ANT5320LL24R2455A Modeller
Kategori
Antal ringer
2
Produsent
Pulse Electronics
Returdemping
-10dB
Serie
Forsterker
2,17dBi, 3,51dBi
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Effekt - maks
1 W
Terminaler
Loddetinn
RF-familie/standard
WiFi
Monteringstype
Overflatemontering
Frekvensgruppe
UHF (2GHz – 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Høyde (maks)
0,045" (1,15mm)
Frekvens (midten/bånd)
2,4GHz, 5GHz
Bruksområder
WLAN
Frekvensområde
2,39GHz – 2,51GHz, 4,55GHz – 5,45GHz