ANT1606JB12B1575A
DigiKeys produktnummer
311-1529-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ANT1606JB12B1575A
Beskrivelse
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH IPEX
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1,575GHz GPS Keramisk patch RF-antenner 1,566GHz – 1,584GHz -2,52dBic U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Lim
Kategori
Antal ringer
1
Produsent
Pulse Electronics
VSWR
2
Serie
Forsterker
-2,52dBic
Emballasje
Bulk
Funksjoner
LNA, Filter
Delestatus
Aktiv
Terminaler
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
RF-familie/standard
Navigering
Monteringstype
Lim
Frekvensgruppe
UHF (1GHz – 2GHz)
Høyde (maks)
0,205" (5,20mm)
Frekvens (midten/bånd)
1,575GHz
Bruksområder
GPS
Frekvensområde
1,566GHz – 1,584GHz